Kahve Ambalajları
Doypack Kahve Torbaları
Ürünleri Gör
Flat Bottom Kahve Torbaları
Ürünleri Gör
Yanlardan Körüklü Sırt Kaynak Kahve Torbaları
Ürünleri Gör
Yanlardan Körüklü Quadro Kahve Torbaları
Ürünleri Gör
Körüksüz Üç Kenar Kaynak Kahve Torbaları
Ürünleri Gör

Kahve Ambalajları

Kahve ülkemizde farklı ve vazgeçilmez bir kültüre sahiptir. Dolayısı ile kahve üreticileri de bu ürünleri tüketici ile buluşturma noktasında birçok farklı yeni alternatiflere yönelmektedir. Bu sayede kahve ürünlerini nasıl daha uzun süreli tutabilir ya da nasıl tüketiciye en taze hali ile ulaştırabiliriz sorusunun yanıtı güncellenmektedir. Kahve üretiminden ambalaj ile paketlenme sürecine, marka tasarım aşamasından müşteri ile buluşturmaya kadar her türlü ayrıcalığı bu alanda bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede sizler kendi markanızı çıkardığınızda ya da baskısız olarak sadece ambalaj siparişlerinizde, ekstra uğraşlar edinmezsiniz. Amacına uygun, geniş ambalaj stoklarından bu koşullar çerçevesince yararlanmanız mümkün olur. 

Kahve ambalajları kahvenin uzun süreli olarak taze saklanmasına özel hazırlanmaktadır. Bu şekilde özel üretim ürünler satın almanız ürünlerinizin tüketiciye ulaştırılana kadar bekleme süresini de uzatmaktadır. Bu sayede raf ömrü uzun ancak açıldığında da ilk günkü kadar taze kalmasını kolaylaştırmaktadır. 

Kahve ambalajları amacına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Toz ve çekilmiş kahve türlerine özel hazırlanan ambalaj ürünleri ya da çekirdek kahve ambalaj ürünleri olmak üzere amacına uygun nitelikte hazırlanmaktadır. Bu sayede sizler de kahve ambalajları konusunda her zaman güvenilir bir firma ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kahve çeşitlerinin daha korunaklı bir halde muhafaza edilmesini sağlayan ambalaj firmamız ile istediğiniz ebat ve sayıda ürünleri bu alanda bulabilmek mümkün olmaktadır. Kahve ambalajı imalatında güvenilir bir firma olarak amacına uygun ürünleri sizlere temin etmekteyiz. Bu sayede sizler de amacına uygun kullanımları bu alanda görebilirsiniz. 

Kahve Ambalaj türleri ve yapıları kullanacağınız kahve türüne göre değişiklik göstermektedir. Türk kahvesi başta olmak üzere her türlü toz kahve ve çekirdek kahve türlerine uygun değişik boyutlarda ve değişik yapılarda ambalaj çeşitleri mevcuttur. 

Kahve Ambalajı Özellikleri ile Avantajları

Kahve ambalajları ışık ve güneş bariyeri sağlamaktadır. Bu sayede ürünün çabuk bozulmasını engellemektedir. Raf ömrünü uzun tutarken güvenilir şekilde muhafaza edilmesini de kolaylaştırmaktadır. 

Kilit sistemleri, kapama telleri gibi alternatif ambalaj çeşitleri kahvenin kullanımında uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 

Kahve ambalajları üreticinin tercihlerine uygun olarak çeşitli gramajlarda üretilmektedir. 

Ambalajların üzerindeki yüksek çözünürlük kalitesinde baskılar da ürünün markalaşması açısından önemlidir. Bu sayede özel tasarım ürünleriniz ambalaj baskılama yöntemi ile çeşitlendirilmektedir. 

Baskılı ve baskısız yöntemler ile kahve ambalajları sizlere çeşitlilik sağlamaktadır. Bu sayede yüksek alımlarda da büyük avantaja dönüşmektedir. 

Valfli kahve ambalajları, toz kahve ambalajları, çekirdek kahve ambalajları, kuru kahve ambalajları, kahve demleme paketleri ve ambalajları, kilitli kahve ambalajları, baskılı kahve ambalajları gibi çeşitlendirmeler mevcuttur. Ürün kapasitesine ve ürün tercihlerine yönelik olarak anında hızlı siparişleriniz alınmaktadır güvenilir sistem neticesinde sizler için sunulan büyük ayrıcalıkları bu alanda yaşayabilirsiniz. Stokları yakından görmek için ve sipariş oluşturmak için sizler de bu alandan yararlanabilirsiniz.