Maske Ambalajları
1-5-10 Adet Maske Konulabilen
Ürünleri Gör
50 Adet Maske Konulabilen
Ürünleri Gör
100 Adet Maske Konulabilen
Ürünleri Gör
Bez/Kumaş Maske Konulabilen
Ürünleri Gör

Maske Ambalajları

Covid 19 salgınının 2020 yılının başında ülkemize girmesi ile birlikte ne yazık ki alışkanlıklar da değişmiştir. Ülkede uzun süredir maskesiz sokağa çıkılmamaktadır. Her ne kadar aşılama olsa da maske hem eski hem de hiç değişmeyecek önlemler arasında yer alacaktır. Bu da maskeli bir hayata başladığımızın göstergesidir. Bir yandan maske tüketimi hızla devam ederken, bir yandan da dünya genelinde maske üretimi devam etmektedir. Dolayısı ile bu döngüde oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması da elzemdir. 

Hayatımıza maskenin girmesi ile birlikte maske ambalajları da girmiştir. Çünkü maskelerin hijyenik olması ve hijyen koşulları çerçevesince satışa çıkarılması için ambalajlama olmazsa olmazdır. Bu koşular incelendiği zaman maske ambalajları siparişlerinizde birçok çeşitten yararlanmak da sizlerin elindedir. 

Maske ambalajı, maske üretiminde kullanılmaktadır. Maskeler üretildikten hemen sonrasında ambalajlanmakta ve steril halde tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu koşullar çerçevesince maske ambalajlanmasının sağlıklı uygulamalar halinde sunulması gerekmektedir. Hem kullanılan özel malzemeler ile toz tutmaz, virüs geçirmez ve bakteri oluşturma yapıdaki ambalajlar maskeyi korumaktadır. Kilitli ağız yapıları ile içinden birer birer alınan maskeler aynı koşullar çerçevesince muhafaza edilmektedir. Uzun süreli hijyen arayışı içinde olan kişilerin uygulamaları profesyonel şekilde yönetmesi açısından önemlidir. 

Maske ambalajı olarak doypack ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Hem metal renk hem de gold renk olarak tercih edilen ve ürün çeşitliliğinden oldukça geniş faydalanabileceğiniz bir yelpaze sizlere sunulmaktadır. Bu sayede güvenilir ürün çalışmalarını bu hususta bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Hem maskelerin muhafazasında önem arz etmektedir. Hem de maskelerin şık ve tasarım ürünü olarak satışında kolaylık sağlamaktadır. Sterilizasyon çerçevesi gereğince ürünlerin raflarda yerini almasını kolaylaştırmaktadır. Baskısız şekli ile maliyeti de düşürmekte ve hem kullanıcının uygun fiyatlı ürün alımını kolaylaştırmakta hem de satıcının maliyeti düşürerek daha fazla ürün satışını sağlamasına olanak tanımaktadır. Bu açıdan bakıldığında müşteri ve satıcı arasındaki güveni sağlayan temiz bir ürün yapısıdır. 

Maske ambalajlarının tamamı ile şeffaf olması gerekmektedir. Bu içindeki ürün sayısının kolaylıkla görünmesini sağlar. Ürünün de net bir şekilde görünmesini sağlar. Bu sayede maskeye dokunmadan şeffaf ambalaj sayesinde ürünün yapısı hakkında fikir edinilebilir. Ürün rengi, ürün sayısı, ürün yapısı gibi birçok özelliği ürüne dokunmadan şeffaf ambalaj ile görebilirsiniz. Bu sayede üreticilerinde tüketiciye ulaştırma konusunda maske ambalajlarının şeffaf yapıda olanları sıklıkla tercih edilmektedir. Güvenilir ürünler için güvenilir ambalajlar kullanılması gerekmektedir. 

Tamamı şeffaf ambalaj ürünler dışında; kraft ürünler ya da yarı şeffaf ürünler de önem kazanmaktadır. Bu özellikteki ürünler, marka logosu basımı için idealdir. Ayrıca bir kısmının şeffaf olması ürünlerin gene özelliğinden bir şey kaybetmemesini sağlar. Ürünlerin gene görünmesine yardımcıdır. 

Maske ambalajlarının en belirgin özelliklerinden biri ürünleri koruyor olması ve ürünlerin bozulması, nemlenmesi ya da çürümesine mahal vermeyecek yapıda bulunmasıdır. Bu sayede hem üreticiler hem de tüketiciler tarafından güven ile satın alınmaktadır.