699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Kargo Poşetleri
Cepsiz Kargo Poşetleri
Ürünleri Gör
Cepli Kargo Poşetleri
Ürünleri Gör
Komple Şeffaf Kargo Poşetleri
Ürünleri Gör
Şeffaf/Siyah Kargo Poşetleri
Ürünleri Gör

Kargo Poşetleri

Kargo poşetleri kargo şirketlerinin kullanmış olduğu kolay kullanım poşetleridir. Bu poşetler iç kısmı siyah olması nedeni ile hava ve güneş ile teması kesmeye yöneliktir. Ayrıca mevcut ürünün de dışarıdan görülmemesini sağlamak amacı ile iç kısmı koyu renktedir. Bu da gizlilik ilkesi gereğince geçerliliğini korumaktadır. Ancak kargo şirketlerinin dışında başka firmalar da bu poşetleri kullanmaktadır. Bunun temel nedeni ise, mevcut kargo poşetlerinin farklı türlerinin bulunmalıdır. Her sektöre uygun nitelikte özenle hazırlanmış ve kargo şirketlerinin haricinde her firma ile uyumluluk gösteren kargo poşetleri de bulunmaktadır. Satışını yaptığınız ürünlerin, kargo firmaları tarafından paketlenmesini istemediğinizde direkt bunun için kullanabilirsiniz. Kargo firması iseniz, size özel baskılı şekilde hazırladığımız kargo poşetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenilir ürün taşımacılığına yönelik olarak anında hızlı ve sistemli ürün taşımacılığının sağlanmasını kolaylaştıracak poşet ve paket ambalajlar ile sizlere üretimde çeşitlilik sağlamaktayız. 

Kargo poşeti türleri farklılık göstermektedir. Baskılı kargo poşetleri ve baskısız kargo poşetleri mevcuttur. Bu sayede ister firmanızın adını baskı olarak talep edersiniz. İsterseniz sadece baskısız olarak sade ve özel şekilde ürün kullanımı sağlarsınız. Bu ürünlerin tamamı üzerine tükenmez kalem ile yazı yazmaya uygundur. Ekstra etiket yapıştırmaya da uygundur. Ayrıca dekont ya da belge koymak için özel cepli modelleri de mevcuttur. Cepli kargo poşetleri ya da cepsiz kargo poşetleri tercihinde bulunmak sizlerin kullanım alanına ve ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Cepli kargoların özelliği kargo poşeti ceninin şeffaf olabilmesidir. Bu sayede görünürlük ve şeffaf kargo anlayışına uygun nitelikte ürün hazırlaması yapılmış olur. 

Kargo Poşetleri Kullanım Alanları

Kargo poşeti kullanım alanı olarak, kargoya verilecek her türlü ürün için geçerliliğini korumaktadır. Birkaç sektöre ait değildir. Kargolanabilen her ürün için ebatında ve kullanımında kargo poşetinin olması mümkündür. 

Kargo poşetleri tasarlanırken güvenlik unsuru her zaman göz önünde bulundurulmaktadır. Bu özelliği ile kolay ve etkili bir çalışmanın parçası olabilmektedir. Kargo poşetlerinin en önemli özellikleri bu poşetlerde aç kapa özelliğinin uygulanamamasıdır. Bunu da transfer bant yardımı ile sağlamaktayız. Bu sayede ürün bantlandıktan hemen sonrasında sadece teslim alan kişi tarafından açılacaktır. Eğer teslim alan kişi bu üründe tahrip edilmişlik sezerse ürünün önceden açılmış olduğunu anlamaktadır. Çekip yırtarak açılır. Başka türlü açılmaz. Bu özelliği de güvenliğin bir parçasıdır. Bu sayede bir kişinin kargo poşetini başka bir kişi açamayacaktır. 

Kargo poşetleri, kargo firmaları dışında, her türlü ticaret yapan firma için de kullanışlıdır. Kendi kargo ekipmanınız var ise ya da kurye yardımı ile ürün gönderimi sağlıyor iseniz kargo poşetlerinin güvenlikli ve korunaklı dünyasına sizler de adım atabilirsiniz. Bu alanda oluşturulmuş olan çeşitlerden anında kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Güvenilir ürün tercihlerinde bulunmak için ve ürün çeşitliliğinden yararlanmak amacı ile sizler de bu alandaki yerinizi alabilirsiniz.