699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Bantlı Şeffaf Jelatin Poşetler
BANTLI ŞEFFAF JELATİN POŞETLER
58.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele

Bantlı Şeffaf Jelatin Poşetler

Ürün satışlarında en belirgin özellik ürünün şeffaf ambalajda müşteriye sunulmasıdır. Bu da ayrıcalıklı ürün olduğunu gösterir. Yani, ürünün görünmediği ambalajlar yerine şeffaf ambalajlar müşteride güven uyandırmaktadır. 

Özellikle gıda gibi ürünlerde seçme şansını ortaya çıkarmaktadır. Güven duygusunu ön plana çıkarmaktadır. Bu gibi durumlardan kaynaklı gıda ürünlerinin tümünde şeffaf ambalajlama tekniği kullanılmaktadır. Bir de farklı bir durum olan işin estetik algısı vardır. Özellikle süsleme tekniklerinde ya da ürünün satışının yapıldığı tekstil ya da süsleme ile ilgili satılan eşyalarda; şeffaf ürün olması önem kazanmaktadır. Şeffaf ürün anlayışı, şeffaf poşetlerle gerçekleşmektedir. Bu da ambalajın ürünün önüne geçmesini engellemektedir. Direkt olarak hem maliyeti uygun hem de ön plana çıkmamış şeffaf bir ambalajda sunulan ürünler avantajlıdır.

Özellikle maliyeti düşük olan ve sürümden kazanılan plastik ürün satışlarında ekstra kutu ve ambalaj ile maliyeti daha da yükseltmek yersiz olur. Bu gibi durumlarda da bantlı şeffaf jelatin poşetler kullanılmaktadır. Ürünün bantlı olmasının temel nedeni poşetin ağzının kolay kapanmasıdır.Bu bant yapışkan malzemeden üretilmiştir. Farklı ölçüleri bulunmaktadır. Satışı yapılacak ürüne bağlı farklı ölçülerde de üretimi mümkündür. Ancak bunun yanında basit bir teknik gibi görünse de ağız kısmındaki yapışkan bant ince düşünülmüş bir detaydır. Bu bant açıldıktan sonra birkaç kere daha aç kapa yapmaya müsaittir. Yapışkanı hemen gitmez. Bu sayede bantlı poşetlerin bant özelliğinden de faydalanılması mümkündür. Kendiliğinden bantlı olan bu şeffaf jelatin poşetler ile her sektörde var olan ürünlerinizi kolaylıkla içerisine yerleştirebilirsiniz. 

Bantlı Şeffaf Jelatin Poşetlerin Tercih Edilme Nedenleri

  • Ekstra maliyet gerektirmez. Fiyat olarak en ucuz olan üründür. 
  • Ürün şeffaf olduğu için içine konulan malzemeyi göstermektedir.
  • Basit bir ürün olduğu için asla içine dolum yapılan ürünü gölgede bırakmaz. 
  • Sadece temastan, havadan ve mikrop, virüs bakteri oluşumundan içindekini korumak için tasarlanmış basit düzeyde şeffaf poşettir. Bu nedenle de amacına uygun kullanım gerektirdiğinden her alanda görebilmek mümkündür. 
  • Şeffaf bantlı poşetlerin ağzı açıkken ebatı farklı kapatıldıktan sonra farklıdır. Ancak bant kısmı maksimum 1 cm. değişiklik göstermektedir. Bu özellikleri göz önüne alındığı zaman ağız kısmı açıkken de kullanılabilir. Kapalıyken de kullanılabilir. Herhangi bir olumsuz özellik yaratmamaktadır. 
  • Hem gıda ürünlerinin hem de boncuk vb. küçük çaplı çok parçalı ürünlerin dağılmaması için, muhafaza edici özelliği bulunmaktadır. Çok parçalı ürünleri koruma altına almaktadır. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. 
  • Şeffaf poşetler üzerinden çocuk emniyeti de alınmıştır. 
  • Ürünler, üzerine etiket yapıştırılabilir kolaylıktadır.