699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbalar
GRAMAJ TABLOSU
0.00 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
OUTLET 10X14 CM KÖRÜKSÜZ ALÜMİNYUM TORBA
130.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
13X18 CM KÖRÜKSÜZ ALÜMİNYUM TORBA
226.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
TÜKENDİ
17X20 CM KÖRÜKSÜZ MAT ALÜMİNYUM TORBA
226.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
24X34 CM KÖRÜKSÜZ BEYAZ ALÜMİNYUM TORBA
1,006.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
52X58 CM KÖRÜKSÜZ MAT ALÜMİNYUM TORBA
2,292.00 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
60X90 CM KÖRÜKSÜZ MAT ALÜMİNYUM TORBA
4,630.80 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
Yeni
25X27 CM ÖNÜ ŞEFFAF ARKASI ALÜMİNYUM TORBA
646.00 TRY + KDV
Ürünü İncele

Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbalar

Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbalar yapısı gereği ürünlerin sağlam ve temel özellikte sunulması ile göz önündedir. Alüminyum malzeme ürünü hava ve ısı ile temasını engellemektedir. Güneş ışığı ya da mevcut ışıktan etkilenmemesi için idealdir. Alüminyum tüm ambalaj ürünlerinin sağladığı geniş olanakları sunmaktadır. Bu nedenle hassas bir ürün var ise bu tür alüminyum ambalajlama her zaman tercih edilir olmaktadır. 

Bu ürünlerin en belirgin özelliği körük olmamasıdır. Bu nedenle dar bir hacmi bulunur. Genellikle numune ürünler için ya da küçük gramajlardaki ürünlerin satışı için ideal olmaktadır. Ancak her sektörde kendine kullanım alanı bulmuştur. İnce yapısı ile birlikte kolay muhafaza edilebilir ve stoklanır ürünleri ortaya çıkarmaktadır. En çok medikal ürünlerde işlevsellik kazanmıştır. Bu tür ürünler ile amacına uygun ürün muhafazasını sağlayabilmek mümkün olmaktadır. 

Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbaların Kullanım Avantajları

Bu tür torbalar, askıda sunulan ürünler için idealdir. Rafta dik durmaz. Ancak askıya asıldıklarında hem yer kaplamaz hem de pratik bir üründür. Özellikle boyut olarak küçük ve gramaj olarak düşük ürünler için paketleme kolaylığı sağlamaktadır. 

Bu ürünlerin alüminyum yapı içinde sunulması, torbaların içindeki maddelerin güneş ile ve ısı ile temasını kesmek için idealdir. Hem ısı hem ışık kaynağının geçirgenliğini ortadan kaldırdığınızda daha uzun ömürlü ürünlerin ortaya çıkması da kaçınılmaz olmuştur. 

Kilitli torbalar ve kilitsiz torbalar olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır. Bu da müşterilerin tercihlerine bağlı olarak ürünlerin nitelikleri için göz önünde bulundurması anlamına gelmektedir. 

Ağzının geniş tutulması ve herhangi bir daralma olmaması, ürünlerin kolay dolumu için de idealdir. 

Ön yüzey için ya da arka yüzey için farklı malzeme kullanım imkanını da bu alanda tercih edebilirsiniz. 

İsteğe bağlı baskılı ve baskısız ürün teknikleri de uygulanmaktadır. Baskısız ürünler için etiket yapıştırma kolaylığı sağlanamamdır. 

Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbalar Kullanım Alanları

 • Kahve türleri ambalajları
 • Çay türleri ambalajları
 • Çerez ve kuruyemiş ambalajları olarak kullanılır.
 • Baharat türleri için uygundur. 
 • Un, şeker, tuz gibi gıda maddeleri kullanımına uygundur. 
 • Süt ve süt ürünleri
 • Kabuklu ve kabuksuz deniz ürünleri ambalajlama
 • Tütün ürünleri
 • Tekstil hammadde ürünleri
 • Gıda sektörünün her alanı
 • Mühendislik kapsamında plastik ürünler

Sizler de Körüksüz Üç Kenar Kaynak Alüminyum Torbalar ihtiyaçlarınızda anında firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Ürünün temel özelliklerine bağlı olarak sizler de baskılı ya da baskısız seçeneklerimizden her koşulda yararlanabilirsiniz. Güvenilir ürünler ile güvenilir muhafaza alanında mutlaka bu alandan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Her zaman için profesyonel çalışma sağlanması ve sizler için ürün stoklarının sunulması için bu alanı takip etmeye devam etmelisiniz. Her türlü ambalaj çeşidi için mutlaka yararlanmanız gereken koşullar burada oluşturulmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.