699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Garanti ve İade

Garanti

ambalajsepeti.com' dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenmiştir. 


İade Şartları

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde info@ambalajsepeti.com adresine e-mail göndererek yazılı başvuruda bulunabilir veya Kullanıcı panelinizden iade isteğinde bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3. Cayma yada değişim hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır;

· Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

· Tüketicinin istekleri veya onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler, (valfli ürünler, baskılı ürünler, ağız kapama teli/klipsi ve kapaklı doypack sıvı torbası)

· Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,

4. Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması gerekmektedir. Faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir, gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir. 

5. Gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan ve iade onaylandıktan sonra 3 (üç) iş günü içerisinde geri ödemeniz talep ettiğiniz banka hesabına yada kredi kartına yapılacaktır.