699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbalar
Yanlardan Körüklü Sırt Kaynak Torbalar
Ürünleri Gör
Yanlardan Körüklü Quadro Torbalar
Ürünleri Gör

Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbalar

Bazı ürünlerin güneş ile temas etmesi ürünün kullanım ömrünü kısaltır. Tazeliğini yok eder. Bu gibi unsurlar göz önüne alındığında alüminyum torbalar ile ürünlerin satışa sunulması oldukça faydalı ve çözümsel süreçtir. Yanlardan körüklü alüminyum torbalar ürünün güneş ışığından korunması gerektiği alanlarda kullanım içindir. Bu sayede güvenlikli ve gıda sağlığının koşullarını yerine getirmiş ürünlerin piyasaya sürülmesinde yardımcı olmaktadır. Alüminyum torbaların birçok farklı özelliği ürünler açısından sağlıklı ve tazelik olarak adlandırılmaktadır. 

Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbaların Özellikleri

  • Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbalar malzemenin hava ile temasını keser. Işıktan ve güneş ışığından ürünü korur. Nemden ve ısı değişkenliğinden ürünü muhafaza etmektedir. Mevcut raf ömrünün sonuna kadar uzamasına yardımcı olmaktadır. 
  • Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbalar, var olan yandaki körükleri sayesinde ürünü dik tutar. Ayakta duran ürün raflara dizilimi kolaylaştırır. Müşterinin ürünü ilk önce fark edebilmesine yardımcı olur. Ürünü olduğundan daha büyük ve hacimli göstermektedir. Satış koşulları çerçevesince incelendiğinde en çok tercih edilen ürün ambalajı olarak karşımıza çıkmaktadır. 
  • Geniş iç hacme sahip olması, daha fazla ürün kapasitesi için tercih edilmektedir. Özellikle gramajı fazla olan ürünler için ideal bir düzende sunulur. 
  • Bu tür alüminyum torbaların dört kenar ayağı bulunur. Ürünün dik durmasını, düşmesini önlemesini ve oldukça kullanışlı muhafaza edilmesini sağlamaktadır. 
  • Ambalaj ağzı yapıştırma makineleri günümüzde her mutfağa girmiştir. Pratik ürünler oluşu nedeni ile hem iş yerlerinde hem de evlerde kullanılır. Bu tür alüminyum torbalar da mevcut özellikleri sayesinde ağzı yapıştırılabilir. Tazeliği uzun ömürlü şekilde kullanılabilir. 
  • Ürün muhafazası konusunda var olan alüminyum torba içerisindeki ürünleri cam kavanozlara ya da kutulara koymanıza gerek kalmaz. Direkt mevcut ambalajında muhafaza edebilmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz. Ürünün ağzını kapatarak, daha uzun süreli kullanıma açıktır. Güvelenme, kurtlanma ya da bozulma yapmadan alüminyum ürün kullanışlılığının rahatlığına varılabilir. 
  • Ürünler üzerine etiket yapıştırmaya uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca alüminyum malzeme yapısından üretilmiş olması renkli olmayacağı anlamına gelmez. İstenilen renkte ve özellikte üretim sağlanabilmektedir. Müşteriye özel ürün tedariki için sizler de çalışmalarımızı siteden takip edebilirsiniz. 

Yandan körüklü şekilde üretilen alüminyum torbalar valfli torbalar ve valfsiz torbalar olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Kullanım alanına uygunluğuna göre tercihe dilmelidir. Özellikle gıda için ayır, diğer sektörler için ayrı ürün tercih edilmesi amacına uygunluk bakımından son derece önemlidir. Dolum özelliğindeki kolaylık, baskı çözünürlüğündeki kalite firmamız tarafından sizlere temin edilir. 

Bu tür ürünler firmamızın kendi ürünü olup, hızlı baskı tekniği ile de baskılı olarak temin edilmektedir. Baskılı ve baskısız Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbalar için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sipariş için ve ücret bilgisi için iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Çoklu alımlara özel ve stoklu alımlara özel çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Üretimden tüketime Yanlardan Körüklü Alüminyum Torbaların kullanışlılığını bu kapsamda inceleyebilirsiniz.