699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetler
AĞIZ KAPAMA KLİPSİ/TELİ
3.50 TRY + KDV
Ürünü İncele
YANDAN KÖRÜKLÜ ŞEFFAF OPP POŞET
59.00 TRY + KDV
Ürünü İncele

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetler

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetler içerisindeki ürünü kullanıcıya göstermektedir. Bu da ürünün kalitesini göstermektedir. Müşteri alacağı ürünü şeffaf poşette görüp almaktadır. Seçmeye uygundur. Bu nedenle sık tercih edilir. 

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetlerin her iki yanında da körüğü bulunur. Bu da ürünün raflarda dik durmasını sağlar. Hem hacim olarak geniş hem de şık bir tasarım ile ürünlerinizi sergileyebileceğiniz anlamına gelmektedir. 

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetlerin üzerine ister baskı yapılır ister etiket yapıştırılır. Sıklıkla etiket yapıştırma tekniği kullanılmaktadır. Bu da ekstra bir maliyet gerektirmeden kolay, pratik bir kullanımı meydana getirir. Üreticinin ekstra maliyete girmeden, şeffaf poşetlere dolum yapması ve hızlı şekilde etiket sistemi ile ürünü piyasaya sürmesi kısa süreli bir çalışmadır. Bu ürünler hız bakımından ve dolum bakımından ideal oldukları için tercih edilmektedir. 

Özel üretime bağlı olarak istenilen ebatta satın alma imkanı bulunmaktadır. İstenilen en, boy boyutunda ve istenilen yapıda ürün çeşitliliği mevcuttur. 

Yanlardan Körüklü Şeffaf OPP Poşetler Kullanım Alanları

 • Çekirdek kahveler, çekilmiş kahveler ve türleri
 • Siyah çay ve bitki çayı çeşitleri 
 • Kuruyemiş ambalajı olarak kullanıma uygundur. 
 • Toz, çekilmiş baharatlar ya da tane özellikteki baharatların kullanımına uygundur. 
 • Unlu gıdalar ve un hammaddesi için uygundur. 
 • Şeker ve tuz türleri için uygundur. 
 • Şekerleme ürünleri
 • Kuru gıdalar
 • Medikal ürünler
 • Tohum ve ekilebilir ürünler
 • Deniz ürünleri
 • Süt ürünleri
 • Tütün ürünleri

 

Hızlı baskılama tekniği ile ürünleri istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz logo baskılarında temin edebilmeniz mümkündür. Baskısız olarak temin edebildiğiniz ürünlerin tamamına etiket yapıştırılabilir özelliktedir. Bu sayede her iki şekilde de kullanım için kolaylık sağlanabilmektedir. 

Son dönemlerde sık kullanılan ürünlerin ısı ile ağız yapıştırma makinesi ile kullanımı uygundur. Bu tür makinelerin hem iş yerleri hem de yaşam alanlarında kullanım göstermesi, ambalajlama tekniğini büyük çaplı şekilde kolaylaştırmaktadır. Bu sayede güven dolu ve hızlı ürün temini açısından kolay kullanımı getirmektedir. Ayrıca ürünlerin sürekli ağız kapatılması ile ürün tazeliği de sağlanmış olacaktır. 

Kuruyemiş ürünleri, baharat ürünleri ya da bakliyat, unlu mamul gibi gıdaların dışarıdan görünmesi gerekmektedir. Bunun için de en ideali ambalajının şeffaf olmasıdır. Müşterinin dokunarak ve şeffaf ambalaj üzerinden istediği ürünü tercih etmesi, bu ürüne olan talebi artırmaktadır. Ancak dokunulduğunda da gıda ile bakteri ve virüsün temas etmesinin de önlenmesi gerekmektedir. İşte bu zaman devreye şeffaf ambalajlar ve şeffaf torbalar girmektedir. Ebata uygun ve satılacak olan ürünün niteliğine uygun ambalaj çeşitlerini sizler de firmamızdan kapsamlı şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için güvenilir bir alışveriş yapmak adına ürün çeşitliliğimizi görebilirsiniz. Özellikle firmamız için en ideali sistem üzerinde sunulan ve ayrıcalıklı olarak müşterinin tercihlerine bağlı ürünleri satın alabilmek olmalıdır. Güvenilir, sistemli ve sizin ürünlerinizi ön plana çıkaracak şeffaf ambalajlama tekniğini sizler de tercih edebilirsiniz.