699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Kraft Karton Çantalar
KRAFT KARTON ÇANTA
309.00 TRY + KDV
Ürünü İncele

Kraft Karton Çantalar

Karton çantalar denildiğinde akla ilk olarak Kraft kağıdı gelmektedir. Ancak ofset ve flexo sistem baskılar ile şıklık yaratılmış karton çantalar da mevcuttur. Kraft karton çantalar baskılı olarak ya da baskısız olarak kullanıcıya iletilebilir. Baskılı çantalar incelendiğinde reklam ağı geniş olduğu görülmektedir. Bedava reklam yapabilmek için müşteriye sunulan çantaların üzerinde oluşturulmuş bir logo gereklidir. Hem firmayı profesyonel kılar hem de reklam yapılabilmesini müşteri ayağı ile sağlar. Günümüzde büyük markaların da sık kullandığı tasarım bunlar olmaktadır. Özellikle Kraft karton çantalar ile hem kalite ve şıklık yakalanmakta hem de reklam yapılmaktadır. Özellikle Kraft şıklığının ve elitliğinin her türlü alanda kullanıldığı görülmektedir. Kraft çantalar gerektiği kadar sağlamdır. Bu da her sektörde amacına uygun nitelikte kullanılabilmesini gözler önüne sermektedir. Kraft çantalar ile birlikte sizler için en ideal sistemlerin sunulması da mümkündür. 

Kraft Karton Çanta Kullanım Alanı

Tekstil ve gıda sektörü başta olmak üzere her alanda kullanım bulmaktadır. Özellikle çok ünlü kahve ve çay markalarının kendi baskılı loğları ile birlikte Kraft çanta kullanmaya başlaması gıda sektörünün birçok alanında bu çanta popülerliğinin ortaya çıkmasını kolaylaştırmıştır. Kraft ürünler için ideal ve Kraft çanta olarak; baklava, tatlı, şekerleme, çikolata, kahve ve türleri, çay ve türleri gibi gıda sektöründe şıklığın sembolü haline gelmiştir. Hediye amacı ile hediye paketleme kağıtlarının ve ambalajlarının yerini tutmuş ve logolu tasarımlar ile işi profesyonelliğe çekmiştir. 

Bu çantalar her türde ve ebatta üretime açıktır. Çanta boyutları müşterinin isteğine göre özel ebatlarda hazırlanabilir. Baskılı modellerde ekstra çalışma yapmaya gerek yoktur. Ancak baskısız modeller için de üzerine yazı yazılmaya uygun ya da etiket yapıştırılmaya uygundur. Özellikle hediyelik eşyalar için ya da doğum günü, parti malzemeleri hediyeleri gibi seri dağıtılacak ürünlerde de Kraft çantadan yararlanarak üzerine etiket yapıştırarak kullanım mümkün olmaktadır. 

Kabartma ile ya da yaldız ile firmaya özel hale getirilen çantalar, karton özelliğinin ve Kraft şıklığının ayrıcalıklarını sunmaktadır. Bu tür çantalar yapılırken ebatlarına uygun kesim işlemi yapılır ve yapıştırılır ardından Kraft ipler ile sap eklenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Baklava başta olmak üzere çeşitli tatlı türleri için iki yanı açık, kutunun girmesi için özel dizaynları bulunmaktadır. Aynı uygulama pizza ya da pide kutularının rahat şekilde çantaya sığması ve dik durmasını sağlamak amacı ile de uygulanmaktadır. Bunun dışındaki Kraft çanta modelleri, gerçek bir poşet çantadan farksız şekilde her tarafı kapalı ve üst kısmında sapları eklenmiş halde bulunmaktadır. 

Kullanım alanı için fuarlar da uygundur. Sizin de isteklerinize yönelik ve ihtiyaçlarınız halinde Kraft karton çanta üretimi sağlanmaktadır. Ürün çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Ürün türlerine özel ebatlarda yaptırmak için de iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.