699TL üzeri alışverişlerinizde ARAS Kargo ücretsiz.

Poşet Ağzı Kapatma Makinaları
20 CM POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
1.20 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
30 CM POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
1.20 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
35 CM PEDALLI POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
1.20 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
45 CM PEDALLI POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
1.20 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele
65 CM PEDALLI POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
1.20 TRY - KDV Dahil
Ürünü İncele

Poşet Ağzı Kapatma Makineleri

Poşet ağzı kapatma makineleri sayesinde yiyeceklerinizi uzun ömürlü olarak saklayabilirsiniz. Kilitli poşetleri, buzdolabı poşetlerini ve klipsli poşet kapatıcı görevini yapmaktadır. Kullanımı yeterince pratiktir ve yer kaplamaz. Bu makine sayesinde bakliyatlar, cips ve kuruyemiş paketlerinizi tekrardan paketleyebilirsiniz. İçine hava girmesini engelleyerek yiyeceklerinizin bozulmasını önlemektedir. 

Ürün ideal boyutlarda olduğundan dolayı mutfağınız da çok yer kaplamamaktadır. Poşetleri eritme yöntemi ile birbirine yapıştırmaktadır. Isı ile kapanabilen tüm poşet çeşitlerinde poşet ağzı kapatma makinelerini kullanabilirsiniz. Alüminyum folyo poşetler, sterilizasyon poşetler, naylon poşetler, craft torbalar, daypock poşetler ve körüklü poşetleri sağlam bir şekilde geri kapatabilirsiniz. Ayrıca tarih kodlamalı modeller sayesinde ürünlerinizin raf ömrünü bilirsiniz. Makinenin çalışması için pile ihtiyacınız bulunmaktadır. Isıya bağlı olarak çalıştığından dolayı çocuklarınızın erişemeyeceği yerlerde bulundurmalısınız.

Poşet ağzı kapatma makinesi, kullanımı kolay bir üründür. Ürünü fişe taktığınızda anında ısınır ve kullanım için hazır hale gelmektedir. Dayanıklı malzemeden üretilmiş olması ve güvenlik imkanının üst düzeyde olması ürünün uzun süreli kullanımını sağlamaktadır. Ayrıca bu makineler mevcut sistem dahilinde garantili ürünlerdir. Garanti kapsamınca ve garanti koşullarınca arızalanması durumunda ücretsiz onarım imkanı da sağlanmaktadır. 

Poşet Ağzı Kapatma Makineleri Kullanım Alanları

Poşet ağzı kapatma makineleri kullanım alanları ev ve iş yerleridir. Her alanda kullanıma uygun ve pratik bir üründür. Ürünün ebatlarının küçük olması her yerde anında ürünü kullanıma uygun hale getirmektedir. Bu özelliği ile mevcut açılmış poşetleri yeni ve yeniden kapatma imkanını da ortaya çıkarmaktadır. Ancak en çok gıda sektöründe kullanıma açılmaktadır. Gıda poşetleme ürünlerinin poşet ağzı kapatma makineleri ile birlikte ısıl işlem ile gene kapatılması, ürünün sürekli taze tutulmasına imkan vermektedir. Raf ömrünü uzatmaktadır. Bozulma süresini uzatmaktadır. Bu sayede ürün hala raftaymış gibi poşetin ağzı kapatıldıktan sonra da bekletilmeye açık hale getirilmektedir. Güvenilir ürünleri ve güvenilir, profesyonel ürün muhafazasını sizler de bu makineler ile kullanıma açabilirsiniz. 

Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Özellikleri

Bir nevi ısıl işlemler ile poşet yapıştırma makinesidir. Poşetin içindeki ürünün hava ile temasını keserek bozulmasını, güvelenme ya da böceklenmesini önlemektedir. Güvenilir şekilde ürün tazeliğini uzun ömürlü olarak korumaktadır. 

Ürün geniş ağızlı olarak her poşet türüne uygun nitelikte poşet ağzı yapıştırma aparatıdır. Bu sayede masaüstü kullanımlara uygun, pratik ve işlevsel bir makine olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Ürünün teknik özelliklerinden yararlanmak için ve ürün hakkında detaylı bilgi almak adına iletişime geçebilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için ideal kullanımda olan bu ürün siparişini vermek için sizler de sitemizden yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve pratik çalışma ürünleri olarak karşımıza çıkan bu teknolojik aparat ile sizler de anında tanışabilirsiniz. 

Uygun fiyat avantajından yararlanmak için ve makine koruma  imkanını ile güvenlik seviyesi yüksek ürün tercihinde bulunmak adına sizler de bu alandan yararlanabilirsiniz.